اخبار - آرشیو

جایزه یونسکو کارلوس جی. فینلی در حوزه میکروبیولوژی

جایزه دوسالانه جی فینلی-یونسکو در حوزه میکروبیولوژی بوده و شامل لوح تقدیر و مبلغ۲۰۰۰۰دلار است. این جایزه که توسط دولت کوبا ارائه می شود به شخص یا موسسه/سازمانی اعطا می شود که با تلاش و پشتکار خود دستاورد ویژه ای در تحقیق و توسعه در حوزه میکروبیولوژی و کاربرد آن شامل ایمن شناسی، بیولوژی مولکولی، ژنتیک و … داشته باشد.

ادامه مطلب

برگزاری سومین نشست فوکال پوینت های شبکه گیاهان دارویی مرکز منطقه ای علوم و انتقال فناوری اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند

سومین نشست فوکال پوینت های شبکه گیاهان داروییIORA MPNET با موضوع بحث Synergy of Academician, Business and Government in the Development of Herbal Medicinal Products:Utilization of Evidence-Based Research” برگزار شد.

ادامه مطلب
دکتر سالار آملی از حمایت شرکت در کنفرانس‎های علمی بین‎المللی قرآنی، فرصت‌های مطالعاتی و تبادل استاد خبر داد

دکتر سالار آملی از حمایت شرکت در کنفرانس‎های علمی بین‎المللی قرآنی، فرصت‌های مطالعاتی و تبادل استاد خبر داد

رئیس کارگروه توسعه همکاری های علمی بین المللی قرآنی از اقدام این کارگروه در حمایت از شرکت در کنفرانس‎های علمی بین‎المللی قرآنی و تبادل استاد خبر داد.

ادامه مطلب

برگزاری کارگاه پیشرفتهای اخیر در مدیریت و دفن بهداشتی پسماندهای شهری توسط دانشگاه نوشیروانی بابل

کارگاه آموزشی یک روزه ای چهارشنبه ۳/۳/۱۳۹۶ در آمفی تئاتر دانشکده عمران تحت عنوان "پیشرفتهای اخیر در مدیریت و دفن بهداشتی پسماندهای شهری: مروری بر تجربیات کشور کانادا" با حضور دکتر محمد ریحانی دانشیار دانشگاه کارلتون، کانادا، در رشته مهندسی ژئوتکنیک با همکاری و هماهنگی های دفتر همکاری های علمی بین المللی و گروه محیط زیست دانشکده عمران برگزار گردید

ادامه مطلب