اخبار - آرشیو

بازدید جمعی از مسئولان دانشگاهی و فناوری ایتالیا از دانشگاه ها و مراکز پژوهشی تهران

هیئت آکادمیک ایتالیایی که برای حضور در نخستین نشست مشترک علم، فناوری و نوآوری ایران و ایتالیا به تهران سفر کرده است ، صبح امروز از برخی دانشگاه ها و مراکز پژوهشی مستقر در تهران بازدید کردند.

ادامه مطلب

بیانیه مشترک وزیر علوم ایران و وزیر آموزش و دانشگاه ایتالیا در خصوص همکاری علمی مشترک دو کشور منتشر شد

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران و وزارت آموزش، دانشگاه و تحقیقات جمهوری ایتالیا با صدور بیانیه ای به مناسبت نشست علم، فناوری و نوآوری ایران و ایتالیا بر تقویت همکاری مشترک تاکید کردند.

ادامه مطلب

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم از آمادگی موسسات پژوهشی ایران برای همکاری با ایتالیا خبر داد

معاون پژوهش و فناوری وزیر علوم در اولین نشست علوم، فناوری و نوآوری جمهوری اسلامی ایران و جمهوری ایتالیا در دانشگاه شهید بهشتی گفت: موسسات پژوهشی و پارک های علم و فناوری ایران از همکاری با ایتالیا استقبال می کنند.

ادامه مطلب

بازدید هیئت دانشگاه گنت بلژیک از دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان

هیئتی از دانشگاه گنت بلژیک متشکل از پروفسور Geert Haesaert مدیر امور بین‌الملل و Wim Hoste مدیر آموزش‌های بین‌المللی، از امکانات آموزشی و پژوهشی دانشگاه کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان بازدید کردند.

ادامه مطلب

نشست رئیس و اعضای هیئت رئیسه دانشگاه زابل با هیئت فرانسوی درخصوص همکاری دوجانبه و مشترک برگزار شد

در راستای تقویت همکاری‌های بین المللی دانشگاه زابل با موسسات آموزشی و پژوهشی معتبر جهان، محققان پژوهشکده ملی علوم و فنون کشاورزی و محیط زیست (IRSTEA) فرانسه با هدف امکان‌سنجی و شناسایی زمینه‌های مشترک همکاری بین دانشگاه زابل و پژوهشکده مذکور، در دانشگاه زابل حضور یافتند.

ادامه مطلب

جمهوری اسلامی ایران با ارتقای ۱۴ رتبه ای در دولت یازدهم ، رتبه اول منطقه و جهان اسلام از لحاظ تعداد مقالات برتر را داراست

دکتر محمدجواد دهقانی سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) اعلام کرد: اطلاعات مستخرج از پایگاه وب آو ساینس (آی.اس.آی) نشان می دهد که تعداد مقالات برتر کشور در سال ۲۰۱۶میلادی نسبت به سال ۲۰۱۵ میلادی نزدیک به ۴۱% رشد داشته است.

ادامه مطلب
جایزه یونسکو - حمدان بن راشد

جایزه یونسکو - حمدان بن راشد

فراخوان سازمان آموزشی، علمی و فرهنگی ملل متحد (UNESCO) درباره جایزه یونسکو- حمدان بن راشد آل مکتوم درباره اقدام برجسته در تقویت تاثیرگذاری آموزگاران

ادامه مطلب