در بیانیه پایانی ششمین نشست مدیران بین الملل:تاکید بر نقش و جایگاه دانشگاه ها و مراکز پژوهشی و فناوری در رفع موانع بین المللی سازی فضای آموزشی، پژوهشی و فناوری

۱۲ بهمن ۱۳۹۴ | ۱۰:۴۱ کد : ۹۵۳۳ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۲
ششمین نشست نشست سراسری  معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه­ها، مراکز آموزش عالی، موسسات تحقیقاتی و پارک­های علم و فناوری با صدور بیاینیه ای در 13 محور به کار خود پایان داد. معاونان و مدیران بین ...
ششمین نشست نشست سراسری  معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه­ها، مراکز آموزش عالی، موسسات تحقیقاتی و پارک­های علم و فناوری با صدور بیاینیه ای در 13 محور به کار خود پایان داد.

معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه­ها، مراکز آموزش عالی، موسسات تحقیقاتی و پارک­های علم و فناوری در ششمین نشست سراسری خود که به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی در مرکز همایش­های بین المللی این دانشگاه برگزار شد، به بررسی و تبادل نظر پیرامون فرآیند بین­المللی شدن دانشگاه­ها و موسسات آموزشی و پژوهشی در بستر آموزش، پژوهش و فناوری پرداختند.

 این نشست که با حضور جناب آقای دکتر فرهادی وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوری، جناب آقای دکتر عراقچی و جناب آقای دکتر تخت روانچی معاونان محترم وزیر امور خارجه، جناب آقای دکتر سالار آملی قائم مقام محترم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در امور بین الملل و رییس مرکز همکاری های علمی بین المللی، جناب آقای دکتر شریعتی معاون محترم آموزشی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، جناب آقای دکتر احمدی معاون محترم پژوهش و فناوری وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و جناب آقای دکتر طهرانچی رییس محترم دانشگاه شهید بهشتی  و نیز شماری از روسای دانشگاه­های کشور بر گزار شد، با انتشار بیانیه ای به کار خود پایان داد.