برگزاری کارگاه بهره برداری و نمک زدایی از آب دریا در کشورهای حوزه جاده ابریشم

۲۰ شهریور ۱۳۹۵ | ۱۰:۲۹ کد : ۶۲۵۷ اخبار
تعداد بازدید:۴۳۶
کارگاه بهره برداری و نمک زدایی از آب دریا در کشورهای حوزه جاده ابریشم  در تاریخ 19 مهرماه  الی 8 آبان  ماه1395 (برابر با 10-29 اکتبر 2016) در شهر تیانجین کشور چین به میزبانی...
  کارگاه بهره برداری و نمک زدایی از آب دریا در کشورهای حوزه جاده ابریشم  در تاریخ 19 مهرماه  الی 8 آبان  ماه1395 (برابر با 10-29 اکتبر 2016) در شهر تیانجین کشور چین به میزبانی  و همکاری مرکز هماهنگی نمک زدایی IORA RCSTT مستقر در کشور چین (SDMU)  برگزار می گردد. 

با توجه به اهمیت تغییرات اقلیمی و افزایش تقاضا برای منابع آبی، بهره برداری و نمک زدایی از آب دریاها از اهمیت ویژه ای برخوردار است، لذا برگزارکنندگان در نظر دارند، نتایج موفقیت آمیز و دستاوردهای خود را در زمینه فناوری های نوین بهره برداری از منابع آبی را در قالب ارائه مطالب، بازدید میدانی و همایش در اختیار شرکت کنندگان قرار دهند. 

متخصصین حوزه های مربوط به فناوری بهره برداری از منابع آبی، نمک زدایی از آب های شور و فناوری انرژی باد و سرما و ...  می توانند در این کارگاه شرکت نمایند . لازم به ذکر است، برگزارکنندگان، هزینه اقامت و میزبانی یک نفر از هر کشور و همچنین پرداخت مبلغ 80 یوآن چین به عنوان خرج کرد روزانه را به عهده خواهند گرفت. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به فایل های پیوست مراجعه نمایند. ضمنا محققانی که تمایل دارند با هزینه شخصی در این نشست شرکت نمایند، می توانند تقاضای خود را تا تاریخ  23/06/1395  به آدرس های mmolanezhad@yahoo.com و fereshteh.moradi@gmail.com ارسال نمایند.  

 ​