برگزاری کارگاه بین‌المللی (مجازی) دانش افزایی نظام‌های رتبه بندی

تعداد بازدید:۸۴۹
در ادامه برگزاری کارگاه‌ها برای افزایش دانش در خصوص نظام‌های رتبه‌بندی،  مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی قصد دارد در تاریخ ۱۵ و ۱۶ تیر ماه سال ۱۴۰۰ کارگاه بین‌المللی نظام‌های رتبه بندی را به میزبانی دانشگاه الزهرا برگزار نماید. برای اطلاعات تکمیلی فایل ضمیمه را ببینید.
برگزاری کارگاه بین‌المللی (مجازی) دانش افزایی نظام‌های رتبه بندی

در چند سال اخیر ضرورت بین‌المللی سازی دانشگاه‌ها و مراکز علمی پژوهشی در کشور بیش از پیش مورد توجه قرار گرفته است. یکی از الزامات برای رسیدن به این هدف، آشنایی با نظام‌های رتبه بندی بین‌المللی دانشگاه‌ها می‌باشد. خوشبختانه در 14 دی ماه سال 1399 اولین کارگاه نظام‌های رتبه‌بندی به پیشنهاد مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی و با همکاری و میزبانی دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل که در این زمینه از تجربیات خوبی برخوردار است برگزار شد.

در ادامه برگزاری کارگاه‌ها برای افزایش دانش در خصوص نظام‌های رتبه‌بندی،  مرکز همکاری‌های علمی بین‌المللی قصد دارد در تاریخ 15 و 16 تیر ماه سال 1400 کارگاه بین‌المللی نظام‌های رتبه بندی را با همکاری اعضای محترم هیات علمی و متخصصان دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل و دانشگاه الزهرا و همچنین مهمانان خارجی از موسسات معتبر رتبه بندی Times و QS به میزبانی دانشگاه الزهرا برگزار نماید.

داوطلبان برای شرکت در کارگاه مجازی از لینک زیر استفاده نمایند:
https://vc.alzahra.ac.ir/universityranking

ضمنا حساب کاربری برای داوطلبان بصورت زیر در نظر گرفته شده است:
نام کاربری: شماره موبایل بدون صفر ابتدایی
رمز عبور: ایمیل داوطلب

برای دیدن برنامه کارگاه  اینجا را کلیک کنید.

اطلاعات تماس دانشگاه الزهرا

email: intl.office@alzahra.ac.ir

Fax: +98 (0) 21 88216690

Tel:  +98 (0) 21 88617605


لینک دانلود فایل

( ۳ )