ششمین کنفرانس بین المللی ELT

۱۴ فروردین ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۸ کد : ۶۰۹۸۹ لیست اخبار اخبار فراخوان
تعداد بازدید:۹۸
ششمین کنفرانس بین المللی ELT با عنوانEnterning The New ELT Era in a Globalized World توسط دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می شود
ششمین کنفرانس بین المللی ELT

آکادمی پادشاهی علوم سوئد با همکاری موسسه بین المللی آب استکهلم فراخوانی را تحت عنوان " جایزه بین المللی آب استکهلم 2022" اعلام نموده است. این جایزه که بخشی از جشنواره آب استکهلم محسوب می شود ، به منظور شناسایی و تقدیر از دستاوردهای علمی پژوهشگران و موسساتی که در استفاده پایدار و حفاظت از منابع آب نقش موثری در سراسر جهان ایفا نموده اند اعطا می شود. این دستاوردها می بایستی در یکی از زمینه ها ی مربوط به توسعه و استفاده از فناوری های مناسب در زمینه آب ، فراهم نمودن و خدمات تصفیه آب ، مدیریت پایدار منابع آب و سیاستگذاری ها و همکاری های بین المللی در زمینه منابع آب  باشد. شایان ذکر است مبلغ این جایزه یک میلیون کرون سوئد بوده  و طی مراسمی رسمی توسط پادشاه سوئد به پژوهشگران یا موسسات منتخب اهدا می شود.

علاقمندان می توانند تا تاریخ 8 مهر1400 (برابر با 30 سپتامبر 2021) درخواست خود را به صورت بر خط از طریق وبگاه به آدرس https://www.siwi.org/prizes/stockholmwaterprize/nominate/ ارسال فرمایند. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه شرکت در این برنامه سوالات خود را به ایمیل Mrs Katarina Andrzejewska  به آدرس  Katarina.Andrzejewska@siwi.org   مطرح فرمایید.

 

علاقمندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه شرکت در این برنامه سوالات خود را از طریق ایمیل Katarina Andrzejewska   Mrs   به آدرس  Katarina.Andrzejewska@siwi.org   مطرح نموده و تا تاریخ 8 مهر1400 (برابر با 30 سپتامبر 2021) درخواست خود را به صورت بر خط به وبگاه ذیل ارسال فرمایند:

  https://www.siwi.org/prizes/stockholmwaterprize/nominate