طی حکمی از سوی قائم مقام وزیر در امور بین الملل:

معاون جدید همکاریهای علمی و سازمان های تخصصی مرکز همکاریهای علمی بین المللی وزارت عتف منصوب شد

تعداد بازدید:۴۱۹
آقای دکتر عبدالحمید علیزاده به سمت معاونت همکاریهای علمی و سازمان های تخصصی مرکز همکاریهای علمی بین المللی وزارت عتف منصوب شد
معاون جدید همکاریهای علمی و سازمان های تخصصی مرکز همکاریهای علمی بین المللی وزارت عتف منصوب شد

دکتر حسین سالارآملی قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رییس مرکز همکاری های علمی بین المللی طی حکمی آقای دکتر عبدالحمید علیزاده را به سمت معاونت همکاریهای علمی و سازمان های تخصصی مرکز همکاریهای علمی بین المللی وزارت عتف منصوب کرد. متن حکم به این شرح است:

برادر ارجمند جناب آقای دکتر عبدالحمید علیزاده

با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این حکم به سمت معاون همکاریهای علمی و سازمان های تخصصی مرکز همکاریهای علمی بین المللی منصوب می شوید. انتظار می رود با بهره مندی از تجارب کلیه کارشناسان و همکاران این مرکز، معاونت ها و مدیران بین الملل دانشگاه ها، پژوهشگاه ها و مراکز تحقیقاتی و فناوری و دیگر دستگاه های ذیربط بر پایه قوانین و اسناد بالادستی در ماموریت های تعیین شده، موفق باشید،

امید است با رعایت منشور اخلاقی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات در توسعه همکاری های علمی بین المللی دو و چند جانبه با کشورهای هدف، حضور با عزت و موثر در هنجارسازهای بین المللی از مسیر سازمان های علمی بین المللی، تقویت ساختارهای داخلی و توجه ویژه به ضرورت حفظ و گسترش نیروهای انسانی توانمند در سطح بین الملل، بسترسازی ورود دانش نوین به میهن اسلامیمان و نشان دادن جایگاه واقعی علمی کشورمان در میان ملل دنیا موفق و سربلند باشید.

شایان ذکر است آقای دکتر علیزاده اکنون استاد رشته شیمی با گرایش نانوتکنولوژی در دانشگاه الزهرا(س) است و دارای بیش از 80 مقاله علمیISI، بیش از صد مقاله ارائه شده در کنفرانس های بین المللی و راهنمایی بیش از 60 دانشجوی مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری می باشد. معاونت فرهنگی اجتماعی دانشگاه رازی کرمانشاه و مدیریت همکاری های علمی بین المللی دانشگاه رازی از دیگر سوابق اجرایی ایشان می باشد.

یادآور می شود معاون جدید مرکز همکاری های علمی بین المللی ، پیش از این به عنوان مدیرکل امور دانشجویان غیر ایرانی سازمان امور دانشجویان فعالیت می کرد.


( ۳ )