دعوت به همکاری در جذب محقق خارجی و ایرانی مقیم در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

تعداد بازدید:۸۵۷
طرح‌های راه یافته به این جشنواره پس از چندین مرحله ارزیابی و کسب رتبه از هیات داوران در مراسمی با حضور رییس جمهور و مقامات عالی‌رتبه کشوری مورد تقدیر قرار می‌گیرند.
دعوت به همکاری در جذب محقق خارجی و ایرانی مقیم در سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی خوارزمی

سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران از سال 1366 با هدف شناسایی و معرفی نوآوران و پژوهشگران برتر، برگزاری جشنواره‌ای با نام دانشمند برجسته ایرانی اسلامی، خوارزمی را در دستور کار خود قرار داد و بیش از سی و سه سال است که این رقابت علمی تراز اول را که دارای بنیان‌های اجرایی قوی، نظام­ مند و منسجم است به صورت مستمر مدیریت و ساماندهی می‌نماید.

طرح‌های راه یافته به این جشنواره پس از چندین مرحله ارزیابی و کسب رتبه از هیات داوران در مراسمی با حضور رییس جمهور و مقامات عالی‌رتبه کشوری مورد تقدیر قرار می‌گیرند. بدیهی است شرکت گسترده ­تر دانشمندان خارجی و ایرانیان مقیم خارج، افزایش همکاری­های علمی و بین المللی را در پی خواهد داشت.

از تمامی علاقمندان به افزایش تعاملات بین المللی و پیشرفت روز افزون کشور دعوت می شود تا با ارسال مستقیم فراخوان پیوست به محققان خارجی و ایرانیان مقیم خارج  از کشور و یا با ارسال مشخصات فردی و پست الکترونیکی محققان موردنظر به نشانی khwarizmi@irost.ir، در معرفی هر چه بهتر سی و چهارمین جشنواره بین المللی خوارزمی، ما را همراهی فرمایید.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به وب سایت http://www.khwarizmi.ir مراجعه نمایند.

 


( ۳ )