برگزاری تور علمی سال 2014 توسط DAAD

۱۸ مرداد ۱۳۹۳ | ۱۷:۱۰ کد : ۵۳۸۵ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۹
مؤسسه DAAD (تبادلات آکادمیک آلمان) با حمایت مالی وزارت علوم و تحقیقات کشور آلمان سالانه یک تور علمی، با موضوع های متفاوت برگزار می کند. تور سال 2014 “Modelling the Future: Understanding Global ...
برگزاری تور علمی سال 2014 توسط DAAD
مؤسسه DAAD (تبادلات آکادمیک آلمان) با حمایت مالی وزارت علوم و تحقیقات کشور آلمان سالانه یک تور علمی، با موضوع های متفاوت برگزار می کند. تور سال 2014 “Modelling the Future: Understanding Global Challenges through Computer-based Modelling and Simulation“ خواهد بود و پیش بینی می شود شرکت کنندگان در این تور علمی تعداد 25 تا 30 نفر از محققان برجسته کشورهای مختلف، استادان و محققان دانشگاه دارای سابقه ی مدیریتی و پیشینه تحقیقاتی در رشته مهندسی کامپیوتر در شاخه ی شبیه سازی و مدل سازی رایانه ای و علاقه مند به روابط بین الملل در این زمینه خواهند بود .
 شایان ذکر است تمامی مراحل سفر و گفتگوها به زبان انگلیسی خواهد بود ضمناً آخرین مهلت درخواست29 شهریور1393 می باشد و بررسی درخواست ها در مرکز DAAD آلمان صورت پذیرفته و نتیجه درخواست به صورت کتبی مستقیما از جانب DAAD در تاریخ 28 مهرماه 1393  اعلام  می شود. تاریخ سفر30 نوامبر تا 6 دسامبر 2014 (مطابق با 9 آذر لغایت 15 آذر 1393 ) می باشد.
جهت ارسال درخواست به صورت آن لاین،  به پایگاه اینترنتی زیر مراجعه فرمایید.
اطلاعات تکمیلی به پیوست است.
DAAD.pdf