برگزاری کارگاه های آموزشی مدیریت سبز توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر

تعداد بازدید:۳۷۳
دانشگاه صنعتی امیرکبیر با همکاری دانشگاه Potsdam و موسسه تبادلات آکادمیک (DAAD) آلمان، در چهارچوب برنامه‌ای تحت عنوان NMT به عنوان تنها نماینده ایران مورد پذیرش قرار گرفته است.
برگزاری کارگاه های آموزشی مدیریت سبز توسط دانشگاه صنعتی امیرکبیر

برنامه پیشنهادی ارائه شده توسط دفتر توسعه پایدار دانشگاه صنعتی امیرکبیر شامل دو کارگاه آموزشی سه روزه است که توسط متخصصین داخلی و خارجی ارائه خواهد شد. لازم به ذکر است موضوع مورد ارائه در این کارگاه­ها در زمینه مدیریت سبز در دانشگاه (مدیریت مصرف آب و انرژی، مدیریت پسماند و مباحث توسعه پایدار) به منظور پیشبرد اهداف مدیریت سبز دانشگاه­ها، ابلاغی از سوی وزارت علوم و همچنین در راستای بندهای 14 و 15 از سیاست­های کلی ابلاغ شده از سوی مقام معظم رهبری خواهد بود. لازم به ذکر است که مخاطبین این دوره از میان مدیران و مسئولان آموزشی دانشگاه­های معتبر داخل کشور و کشورهای منطقه خواهند بود.

دوره اول در تاریخ 14 تا 16 دی 1398 و دوره دوم در تاریخ 31 تیر تا 2 مرداد 1399 در دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار خواهد شد. هزینه‌های شرکت در این دوره به‌صورت کامل از طرف دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشگاه Potsdam و موسسه تبادلات آکادمیک آلمان تامین خواهد شد و لذا برای شرکت‌کنندگان رایگان خواهد بود. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط شرکت و ثبت‌نام در این دوره‌ها به سایت (آدرس: esd.aut.ac.ir) مراجعه فرمایید.