اعلام نتایج طرح ها و پژوهشگران منتخب طرح های پژوهشی مشترک ایران و آلمان

تعداد بازدید:۲۰۵۸
لیست طرح ها و پژوهشگران منتخب طرح های پژوهشی مشترک ایران و آلمان منتشر شد.
اعلام نتایج طرح ها و پژوهشگران منتخب طرح های پژوهشی مشترک ایران و آلمان

در پی اعلان فراخوان طرح های پژوهشی مشترک ایران و آلمان که در چارچوب برنامه 1st MSRT – BMBF Joint Mobility-Call 2018 در آذر ماه 1397؛  که به دریافت 104 طرح پژوهشی مشترک بین  محققان ایرانی و آلمانی منجر شد، جلسات کمیته علمی جهت بررسی طرح ها، و ارزیابی های انجام شده از سوی کمیته داوران در هر دو کشور، تشکیل شد.

دعوت از اعضای کمیته علمی و داوران منتخب در طی دو جلسه بصورت حضوری در تیر ماه 1398 در دانشگاه علم و صنعت ایران برگزار شد؛ و برای هر طرح حداقل 2 داور منتخب اختصاص یافت.

تعداد 31  طرح  مشترک میان پژوهشگران ایرانی و آلمانی، با تصمیم مشترک نمایندگان وزارت آموزش و تحقیقات جمهوری فدرال آلمان  (BMBF) انتخاب شدند. از این 31 طرح مشترک؛ 20 طرح از سوی دانشگاه ها، و پژوهشگاه های وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری،  و 11 مربوط به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بوده است.

بودجه اختصاص داده شده برای طرح‌ها از طرف وزارت آموزش و تحقیقات جمهوری فدرال آلمان  (BMBF) مبلغ 200 هزار یورو برای طرح های وزارت علوم و 50 هزار یورو برای طرحهای وزارت بهداشت تعیین شده است.

فهرست اسامی پژوهشگران، همراه با عناوین پروژه و نام دانشگاه های مربوطه، بر روی سایت وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعلام شده است. پژوهشگران منتخب دانشگاه ها و پژوهشگاه های وابسته؛ می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و به منظور انعقاد قراردادهای پژوهشی مشترک؛  با معاونت امور بین الملل دانشگاه علم و صنعت ایران، از طریق شماره تلفن: 73228610 تماس حاصل نمایند.

پژوهشگرانی که موضوع عنوان پروژه تحقیقاتی آنان در لیست پیوست با عنوان Health مشخص شده است، می توانند با مدیریت امور بین الملل مؤسسه  موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (NIMAD) تماس حاصل کنند.  


لینک دانلود فایل

( ۸ )