دیدار صمیمی رییس و کارکنان مرکز

تعداد بازدید:۱۰۲۱
در آستانه سال نو، رییس مرکز همکاری های علمی بین المللی در دیداری صمیمانه با همکاران مرکز، به تبادل نظر پرداختند.
دیدار صمیمی رییس و کارکنان مرکز

دکتر سالار آملی، رییس مرکز همکاری های علمی بین المللی با تشکر از زحمات و تلاش های همکاران مرکز گفتند: در سایه تلاش های مجموعه، امروز شاهد آن هستیم که نگاه دانشگاه ها و مرکز علمی و پژوهشی به تعاملات علمی، متفاوت از گذشته شده و رغبت به این حوزه از فعالیتها با استقبال چشمگیر آنها مواجه شده است. قائم مقام وزیر در امور بین الملل با آرزوی سالی خوب برای همکاران گفت: بدون شک هر آنچه در این مرکز اتفاق افتاده است، حاصل تلاش و زحمات همه عزیزان مجموعه می باشد.

دکتر کوهیان، معاون علمی و سازمان های تخصصی مرکز نیز با تقدیر از زحمات همکاران مرکز گفتند: روند فعالیت های مرکز، مثبت بوده به گونه ای که آن را به یکی از مراکز فعالی حوزه وزارتی مبدل ساخته است. دکتر باقری، معاون گسترش زبان فارسی مرکز نیز با اشاره به برنامه های معاونت در سال آتی گفتند: مشکلات ارزی یکی از موانع جدی ما برای توسعه فعالیت های مرکز است که امید است با توجه به اهمیت آن و از طریق حمایت های و زحمات همکاران، تبعات آن را تا حد امکان کاهش دهیم.

در ادامه از زحمات آقای طالبی، معاون سابق گسترش زبان فارسی مرکز با اهدای لوح تقدیر به عمل آمد. دکتر سالار آملی در این لوح از زحمات بی دریغ، مساعی ارزشمند و اهتمام ایشان در طول مدت خدمت، تشکر و قدردانی نمودند.

همکاران نیز در جوی صمیمی به ارایه نظرات و پیشنهادهای خود پرداختند. تاسیس مرکز مطالعات، ایجاد شبکه ای از فعالیت های مرکز، و... بخشی از نظرات و پیشنهادهایی بود که همکاران به ارایه آنها پرداختند.


( ۱ )