اولین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی حفاری بدون ترانشه

۲۸ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۸:۵۱ کد : ۴۳۷۷ اخبار
تعداد بازدید:۴۹۹
پس از برگزاری نخستین همایش و کارگاه تخصصی روش های نوین حفاری بدون ترانشه در اردیبهشت ماه 1393، شرکت سازه شریان زرتاج و دانشگاه اصفهان "اولین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی حفاری بدون ترانشه" را در...
اولین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی حفاری بدون ترانشه
پس از برگزاری نخستین همایش و کارگاه تخصصی روش های نوین حفاری بدون ترانشه در اردیبهشت ماه 1393، شرکت سازه شریان زرتاج و دانشگاه اصفهان "اولین کنفرانس و نمایشگاه بین المللی حفاری بدون ترانشه" را در آذرماه 1395 در دانشگاه اصفهان برگزار می کنند.

در این کنفرانس و نمایشگاه، آخرین دستاوردها و فناوری‌های موجود در صنعت حفاری بدون ترانشه ارایه می گردند و کارشناسان، مدیران، مشاوران و پیمانکاران با تکنیک‌های نوین احداث، بازسازی و تعمیر خطوط لوله آشنا می گردند. با توجه به آشنایی اندک جامعه علمی و صنعتی کشور از روشهای حفاری بدون ترانشه، این کنفرانس و کارگاه های وابسته به آن می تواند کمک شایانی به بهبود روش های ساخت و بازسازی شریان های حیاتی کشور کند. همچنین نمایشگاه نیز بستری بسیار مناسب برای شرکت های فعال در این زمینه بوده تا بتوانند پیشرفته ترین تکینک ها و  ماشین آلات خود را عرضه نموده و بازار مناسبی در کشور بدست آورند. با توجه به گستره وسیع استفاده از روش های حفاری بدون ترانشه در صنایع نفت، گاز، آب، فاضلاب، مخابرات و برق این کنفرانس پلی مناسب بین مدیران این صنایع با دست اندر کاران این صنعت نوین برقرار می نماید.

برای کسب اطلاعات بیشتر آدرس زیر را ببینید:

http://icett.ui.ac.ir/fa/