هشتمین نشست سراسری معاونان بین الملل دانشگاه ها در دانشگاه الزهرا برگزار می شود

تعداد بازدید:۱۰۰۸
هشتمین نشست سراسری معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی و پارک علم و فناوری در تاریخ ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ با حضور وزیر محترم علوم در مرکز همایش های بین المللی دانشگاه الزهرا برگزار می شود.
هشتمین نشست سراسری معاونان بین الملل دانشگاه ها در دانشگاه الزهرا برگزار می شود

دکتر سالار آملی، قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رییس مرکز همکاری های علمی بین المللی با اعلام خبر برگزاری این نشست افزود: وزیر محترم علوم، تحقیقات و فناوی نیز در هشتمین نشست معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها حضور یافته و به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت. ایشان افزود: امسال نیز در سومین سال متوالی، از برگزیدگان فعالیت های علمی بین المللی تقدیر به عمل خواهد آمد ضمن آنکه برنامه ریزی کرده ایم تا معاونان وزارت متبوع، مقاماتی از وزارت امور خارجه، مسئولان وزارت بهداشت، دانشگاه آزاد اسلامی و سازمان برنامه و بودجه نیز به ایراد نظرها و پیشنهادهای خود بپردازند.

قائم مقام وزیر در امور بین الملل اضافه کرد: در این نشست، سه میزگرد تخصصی با موضوع «طرح های تحقیقاتی مشترک بین المللی، حمایت ها و روندها»، «برنامه ششم توسعه، همکاری های علمی بین المللی و وظایف آموزش عالی» و «امنیت در همکاری های علمی بین المللی» را برنامه ریزی کرده و تلاش کردیم از مسئولان این بخش ها برای مذاکره و اظهار نظرات نیز استفاده کنیم.

دکتر سالار آملی با اشاره به اینکه، امسال برای اولین بار آزمون سنجش استاندارد مهارت های زبان فارسی (سامفا) در کشور برگزار شد، گفت: تقدیر از مجریان این آزمون، یکی دیگر از برنامه های هشتمین نشست می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه الزهرا با نشانی ایمیل azimi.minoo@gmail.com یا شماره ۸۵۶۹۲۲۲۵ تماس بگیرند.


( ۱ )