فراخوان طرح های مشترک تحقیقاتی ایران و هند

تعداد بازدید:۱۹۷۸
فراخوان طرح های تحقیقاتی مشترک به طور همزمان در هند و ایران اعلان شد
فراخوان طرح های مشترک تحقیقاتی ایران و هند

با عنایت به توافق مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و دپارتمان علم و فناوری وزارت علوم و فناوری جمهوری هند، فراخوان طرح های تحقیقاتی مشترک از ۱۱ دی ۱۳۹۶ به طور همزمان در هند و ایران اعلان شده و تا ۲۶ بهمن ۱۳۹۶ ادامه خواهد یافت.
اولویت های این فراخوان عبارتند از: بیوتکنولوژی و سلامت انسان (بهبود تمرکز در بهره وری محصول، محصولات تراریخته- دستکاری ژنتیکی انسانها و جانوران، بیوتکنولوژی میکروبی با تاکید بر سوخت زیستی سلولی و تنوع میکروبی و بررسی زیست محیطی؛ تحقیقات متمرکز مولکولی روی سلول های بنیادی، سرطان، بیماری های گرمسیری و عفونی، و بیوتکنولوژی حیوانات (تولید مثل و تغذیه) و مدیریت منابع آب. مهلت ارسال پروپوزال ها از تاریخ ۱۱ دی ۹۶ (اول ژانویه) لغایت ۲۶ بهمن ۹۶ (۱۵ فوریه) است. اعضای هیات علمی و پژوهشگران مراکز علمی و پژوهشی می توانند فرم های لازم و اطلاعات تکمیلی در خصوص نحوه ارسال مدارک را از اینجا دریافت نمایند.

در صورت داشتن سوال و یا نیاز به راهنمایی بیشتر با خانم عبدالهی کارشناس میز هند در مرکز همکاری های علمی بین المللی وزارت علوم (۸۲۲۳۴۲۳۱) و یا آقای دکتر‬ ابراهیمی، مسئول دبیرخانه همکاری های علمی ایران با هند در دانشگاه فردوسی مشهد (۰۵۱۳۸۸۰۵۷۴۴) تماس بگیرید.


لینک دانلود فایل

۳ رای