دهمین جشنواره ملی حرکت

تعداد بازدید:۷۸۶
بخش بین الملل دهمین جشنواره ملی حرکت به همت اداره فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران در تاریخ ۲ تا ۵ آذر ماه سال ۱۳۹۶ به میزبانی دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می گردد.
دهمین جشنواره ملی حرکت

جشنواره ملی حرکت یک رویداد فرهنگی و علمی است که برای نمایش و ارائه دستاوردهای علمی انجمن‌های علمی دانشجویی در دو بخش نمایشگاهی و رقابتی برگزار می‌شود که حاصل آن ارائه و معرفی ابداعات، ابتکارات و اختراعات دانشجویان به عموم است. دستاوردهای علمی دانشجویان به ویژه فعالیت های گروهی در زمینه های علمی در گروه های علوم انسانی، فنی و مهندسی، هنر، علوم پایه و کشاورزی می توانند در این جشنواره شرکت نمایند. همچنین در این دوره از جشنواره علاوه بر انجمن های علمی دانشجویی، دانشجویان به صورت انفرادی و گروه های دانشجویی نیز می توانند آثار خود را ارسال نمایند. در بخش بین الملل این جشنواره دانشجویان غیرایرانی مشغول به تحصیل در ایران و خارج از ایران و دانشجویان ایرانی مشغول به تحصیل در خارج از ایران می توانند شرکت نمایند. دانشجویان میتوانند آثار خود را تا تاریخ ۷ اکتبر سال ۲۰۱۷ از طریق وب سایت جشنواره ارسال نمایند تا مورد ارزیابی قرار گیرد. دهمین دوره این جشنواره به میزبانی دانشگاه رازی کرمانشاه در تاریخ ۲۴ تا ۲۶ نوامبر ۲۰۱۷ برگزار خواهد شد.

علاوه بر این، دبیرخانه جشنواره هزینه های یک سفر دو طرفه (تهران-کرمانشاه)، هزینه یک شب اقامت در تهران و چهار شب اقامت در کرمانشاه، شرکت در نمایشگاه و شرکت در جشنواره، در کنار دیگر هدایای ارزشمند از میزبان و در صورت برگزیده شدن جایزه ویژه جشنواره را پوشش می دهد.

آقای دکتر امید زهتاب ور به عنوان رئیس بخش بین الملل جشنواره آماده پاسخ گویی به هر گونه سوال از طریق شماره ۹۸۹۰۱۲۸۹۵۳۴۹+ و ایمیل info.ifh@10hf.ir می باشد.


( ۱ )