هیات چینی از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران بازدید کردند

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۵:۳۱ کد : ۳۰۹۸۸ اخبار برگزیده رویداد های مهم لیست اخبار اخبار
تعداد بازدید:۱۰۹۶
هیاتی متشکل از روسا،مدیران وتعدادی از اعضای هیات علمی آکادمی علوم چین و همچنین مسئولین بخش آب و محیط زیست و نمایندگان شرکت های مرتبط کشور چین، با حضور در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران – کرج، از مزرعه و ایستگاه تحقیقاتی علوم دامی ، مجتمع خوابگاهی پسران امام علی (ع) و موزه جانورشناسی بازدید کردند.
هیات چینی از پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران بازدید کردند
در این بازدید که سوم اردیبهشت ماه ۹۶ انجام گرفت هیات چینی پس از بازدید از بخش های ذکر شده در نشستی در سالن شورای مرکزی پردیس با ریاست و هیات رئیسه پردیس، نمایندگان وزارت نفت و وزارت نیرو و همچنین نماینده سازمان محیط زیست، دیدار و گفتگو کردند. در این نشست، دو طرف ضمن معرفی توانمندی های خود، مقرر کردند همکاری های بیشتر و مستمر در زمینه های علمی و تحقیقاتی صورت پذیرد. در این نشست، قرارداد راه اندازی و استقرارسیستم فاضلاب مجتمع خوابگاهی پسران و ایستگاه علوم دامی به امضاء رسید. پس از این نشست هیات چینی به همراه ریاست و هیات رئیسه پردیس با حضور در دانشکده منابع طبیعی، دو باب آزمایشگاه را در گروه مهندسی محیط زیست این دانشکده افتتاح و مورد بهره برداری قرار دادند.
یادآور می شود طبق تفاهم نامه انجام شده، هیات چینی مسئولیت تجهیز و تامین دستگاه های مورد نیاز این آزمایشگاه ها را بر عهده گرفتند.