هفتمین نشست معاونان و مدیران بین الملل به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود

۰۹ اسفند ۱۳۹۵ | ۱۲:۳۳ کد : ۲۹۵۲۳ رویداد های مهم لیست اخبار اخبار
تعداد بازدید:۸۸۲
دانشگاه صنعتی شریف، میزبان هفتمین نشست معاونان و مدیران بین الملل دانشگاه ها، مراکز آموزش عالی و پژوهشی و پارک های علم و فناوری در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ خواهد بود.
هفتمین نشست معاونان و مدیران بین الملل به میزبانی دانشگاه صنعتی شریف برگزار می شود

دکتر حسین سالار آملی، قائم مقام وزیر در امور بین الملل و رییس مرکز همکاری های علمی بین المللی گفتند: نشست معاونان ومدیران بین الملل، محل تضارب آرای مسئولانی است که در خطوط مقدم جبهه دیپلماسی علم و فناوری، ایفای نقش می کنند و از این رو برای ما از اهمیت و جایگاه ویژه ای برخوردار است. رییس مرکز همکاری های علمی بین المللی با اشاره به رشد تصاعدی فعالیت ها و همکاری های علمی بین المللی افزودند: بدون تردید، نهادهای متعددی در سطوح مختلف در سیاستگذاری، تدوین و نظارت بر فعالیت های علمی بین المللی حضور دارند. بنابراین در این نشست از حضور و نظرات این عزیزان استفاده خواهیم کرد. حضور مقام عالی وزارت، معاونان وزارت علوم، برخی از روسای دانشگاه های فعال در حوزه بین الملل، معاونان وزارت خانه و نهادهای دیگر، فرصتی است تا مسئولان بین الملل دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از آن بهره مند شوند.

قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل بیان نمودند: برای دومین سال متوالی، از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی و پژوهشی و پارک های علم و فناوری برتر در حوزه بین الملل با حضور جناب آقای دکتر فرهادی تقدیر به عمل خواهد آمد. همچنین برگزاری دو میزگرد تخصصی با موضوع کارگروه های ملی هماهنگی و پیگیری همکاری های علمی بین المللی و تعامل با اتحادیه اروپا در این نشست برنامه ریزی شده است.