جذب استادیار در دانشگاه فناوری اسلامی در کشور بنگلادش

۱۱ تیر ۱۳۹۳ | ۱۷:۰۴ کد : ۲۶۸۱۹ فراخوان
تعداد بازدید:۳۱۳
سازمان همکاریهای اسلامی (OIC)
 
 
دانشگاه فناوری اسلامی از درخواست های اتباع واجد شرایط از کشورهای عضو سازمان همکاری های اسلامی OIC برای سمت استادیار دانشکده فنی و حرفه ای استقبال می نماید .
شرایط و تجارب مورد نیاز برای این سمت به شرح زیر می باشد :
الف- داوطلب بایستی مدرک ( کارشناسی) مهندسی با رتبه عالی و کارشناسی ارشد در آموزش فنی را از یک دانشگاه یا موسسه شناخته شده ، همراه با 2 سال تدریس موثر در آموزش فنی در سطح دانشگاهی یا 3 سال تجربه ی حرفه ای که 1 سال آن تدریس موثر در آموزش فنی بوده باشد، دارا باشد. شرایطی غیر از دو مورد ذکر شده قابل قبول نمی باشد .
یا داوطلب بایستی مدرک کارشناسی ارشد در آموزش فنی و یا مدرک دکتری آموزش فنی یا مدرک دکترای آموزش همراه با کارشناسی ارشد با رتبه عالی و کارشناسی افتخاری آموزش علم و فناوری از دانشگاه یا موسسه معتبر را اخذ نموده باشد .شرایطی غیر از دو مورد ذکر شده قابل قبول نمی باشد .
ب‌-    همه داوطلبان حداقل باید یک مقاله پژوهشی در زمینه آموزش فنی یا آموزش در یک مجله مرتبط داشته باشند .  
حقوق ، مزایا و کمک هزینه ها
(استادیار 640 دلار امریکا )
به علاوه محل اقامت 40% کمک هزینه ایاب و ذهاب 50 دلار امریکا کمک هزینه همسر ، 25 دلار امریکا کمک هزینه فرزند، 15 دلار هر ماه برای هر فرزند
مزایای آموزش ، درمان و بیمه خدمات مطابق مقررات می باشد .
علاوه بر این ، به داوطلب موفقی که از خارج از بنگلادش پذیرش شده باشد ، بورس استخدام و مجوز تردد به تناسب و مطابق مقررات اعطا خواهد شد .
 
تقاضانامه های مکتوب باید به نشانی ریاست موسسه IUT ، Board Bazar قاضی پور ، بنگلادش همراه با شرح حال علمی ، عکس گذرنامه ای  و تصویر همه مدارک قبل از 20 می 2012 ارسال شود.
آگهی مشابه ای نیز روی وب سایت IUT به نشانی ذیل قرار دارد.
  
همچنین می توانید تقاضانامه ها به طور الکترونیکی به نشانی زیر ارسال نمایید:
establish@iut-dhaka.edu