توسعه پایدار از منظر جامعه شناسی

۱۱ تیر ۱۳۹۳ | ۱۷:۰۵ کد : ۲۶۸۱۳ فراخوان
تعداد بازدید:۱۳۲

اساتید، متخصصان، دانشگاهیان و دانشجویان گرامی
با سلام
بدینوسیله به اطلاع می رساند انجمن دانشگاهیان و متخصصان ایرانی در آلمان (ایراسا) در راستای همایشی که در آینده نزدیک با عنوان "جایگاه ایران در بهره گیری از علوم و تکنولوژی های نوین در توسعه پایدار"برگزار خواهد کردو در امتداد اولین هم اندیشی خود که در این حیطه در تاریخ 31 آگوست 2013 برگزار کرد و گزارش کوتاهی از آن را می توانید در وبگاه انجمن مشاهده نمایید، قصد دارد سخنرانی تخصصی با محوریت "توسعۀ پایدار از منظر جامعه شناسی" توسطجناب آقای دکتر بهروز عبدالوند استاد دانشگاه آزاد برلین را در تاریخ 12 سپتامبر 2013، ساعت 18 الی 19:30 در محل سالن کنفرانس موسسه ماکس پلانک-کلوئید و اینترفیس شهر پتسدام برگزار نماید.
لذا از کلیه دوستان مشتاق دعوت می نماییم تا در صورت تمایل به حضور به لینک زیر مراجعه نموده و ثبت نام نمایند. لازم به ذکر است که این ثبت نام تنها جهت اطلاع از تعداد تقریبی شرکت کنندگان خواهد بود.
لازم به ذکر است که امکان حضور تعداد محدودی از متقاضیان به صورت آنلاین مهیا می باشد. دوستانی که به دلیل بعد مسافت امکان حضور فیزیکی ندارند باید ضمن ثبت نام در لینک فوق جهت انجام هماهنگی یک ایمیل به آدرس زیر همراه با مشخصات ایمیل، نام و نام خوانوادگی و شناسه oovoo /skype  خود ارسال نمایند.
انجمن ایراسا,  www.irasa.org

برنامه:
عنوان: سخنرانی دکتر بهروز عبد الوند در رابطه با توسعه پایدار از منظر جامعه شناسی

زمان: پنج شنبه ، 12 سپتامبر 2013 ، ساعت 18 تا 19:30
آدرس:
Max Planck Institute of Colloids and Interfaces, Am Mühlenberg 1, 14476 Potsdam-Golm Potsdam, Germany
طبقه سوم، سالن کنفرانس