آقای دکتر حسین سالار آملی دستور کار و برنامه های همکاری در جریان اجلاس وزرای علوم و فناوری جنبش عدم تعهد را اعلام کرد

۱۱ بهمن ۱۳۹۳ | ۱۲:۰۴ کد : ۲۶۴۸ اخبار
تعداد بازدید:۳۲۹
نشست توجیهی «اجلاس وزرای علوم، فناوری و نوآوری جنبش عدم تعهد» با حضور سفرا و نمایندگان 40 کشور عضو جنبش عدم تعهد در تهران برگزار شد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در جریان این نشست به میزبانی وزارت...
نشست توجیهی «اجلاس وزرای علوم، فناوری و نوآوری جنبش عدم تعهد» با حضور سفرا و نمایندگان 40 کشور عضو جنبش عدم تعهد در تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، در جریان این نشست به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حضور نمایندگان وزارت امور خارجه برگزار شد، دکتر حسین سالار آملی قائم مقام وزیر علوم در امور بین الملل ، دستور کار و سایر برنامه های همکاری در جریان اجلاس وزرای علوم و فناوری جنبش عدم تعهد را به سفرای کشورهای عضو اعلام کرد. دکتر سالارآملی همچنین از سفرای کشورهای عضو جنبش عدم تعهد در تهران درخواست کرد که در بالاترین سطح در اجلاس تهران شرکت کنند.
همچنین در این نشست سفرا و نمایندگان کشورهای عضو از جمله ونزوئلا، فیلیپین، سیرالئون، آفریقای جنوبی، عمان، تاجیکستان و چند کشور دیگر دیدگاه¬های خود را درباره نشست اسفند ماه در تهران اعلام کرده و از ابتکار جمهوری اسلامی در این باره استقبال کردند.
گفتنی است اجلاس وزرای علوم، فناوری و نوآوری ازسوم تا پنجم اسفند 1393 به میزبانی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و همکاری وزارت امور خارجه و سایر نهادهای ذی ربط در تهران برگزار خواهد شد واین نشست اولین نشست علوم، فناوری و نوآوری در سطح کشورهای عضو جنبش عدم تعهد است.