کنفرانس مهندسی آب 29 و 30 اردیبهشت ماه 1394 در مرکز همایش های بین المللی شهید بهشتی تهران

۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴ | ۱۱:۴۷ کد : ۱۶۹۴۲ اخبار
تعداد بازدید:۴۵۴
کنفرانس مهندسی آب با همکاری دانشگاهیان، متخصصان و سازمان ها در روزهای 29 و 30 اردیبهشت ماه 1394 در مرکز همایش های بین المللی شهید بهشتی تهران برگزار می شود. هدف از برگزاری این کنفرانس و نمایشگاه جنبی ...
کنفرانس مهندسی آب 29 و 30 اردیبهشت ماه 1394 در مرکز همایش های بین المللی شهید بهشتی تهران
کنفرانس مهندسی آب با همکاری دانشگاهیان، متخصصان و سازمان ها در روزهای 29 و 30 اردیبهشت ماه 1394 در مرکز همایش های بین المللی شهید بهشتی تهران برگزار می شود. هدف از برگزاری این کنفرانس و نمایشگاه جنبی آن تبادل آخرین اطلاعات و تحقیقات انجام شده در زمینه های مختلف مهندسی آب، ارائه پیشنهادات علمی و عملی به برنامه ریزان کشور، ایجاد بستری مناسب جهت معرفی نیازمندی ها و طرح های سرمایه گذاری صنعت آب، آشنایی دانشجویان و پژوهشگران با مسائل مرتیط با مهندسی آب، و ایجاد تعامل میان متخصصین مهندسی آب با سایر متخصصین و ارزش افزوده برای ذینفعان تجاری و صنعتی می باشد. مخاطبین کنفرانس شامل دانشگاهیان، محققان، سرمایه گذاران، بهره برداران، مهندسین مشاور، پیمانکاران و متخصصان می باشد.

از جمله محورهای مورد نظر این کنفرانس مدیریت منابع آب، سازه های آبی، هیدرولیک، آب و فاضلاب، مدیریت کیفی و آلودگی آب، آبخیزداری و آبخوان داری، آبیاری و زهکشی، هیدرولوژی، آب و محیط زیست، بهره وری آب و مباحث نوین در مهندسی آب می باشد.

این کنفرانس تلاش دارد تا به طور همزمان متخصصین مختلف آب گرد هم آیند تا از جنبه‌های مختلف مهندسی آب بحث و تبادل نظر صورت گیرد.

برنامه کنفرانس شامل ارائه سخنرانی های کلیدی توسط نخبگان علمی و صنعتی، ارائه مقالات علمی، برگزاری کارگاه های آموزشی، ارائه موردکاوی ها، نمایشگاه تخصصی معرفی طرح های برجسته تحقیقاتی و صنعتی مهندسی آب می باشد. از کلیه محققان، اساتید، متخصصان، دانشجویان و ذینفعان دعوت می شود تا در این گردهمایی بزرگ شرکت نمایند.

اهداف کنفرانس

کنفرانس مهندسی آب اهداف زیر را دنبال می‌کند:

تبادل افکار با اساتید و متخصصان برجسته
آشنایی با آخرین دستاوردها و فناوری ‌های پیشرفته در ایران و جهان
آشنایی با چشم انداز توسعه صنعت مهندسی آب در ایران و جهان
معرفی نوآوری ها فناوری های کلیدی در مهندسی آب
آشنایی و دستیابی به آخرین دستاوردهای مدیریتی در منابع آب
معرفی دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، انجمن های تخصصی و مهندسین مشاور

برای کسب آگاهی از شیوه ثبت نام و ارسال مقالات به پایگاه اینترنتی کنگره با آدرسhttp://www.waterengconf.com/fa مراجعه نمایید.​