وزیر علوم، دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران را منصوب کرد

۱۷ فروردین ۱۳۹۵ | ۰۱:۱۱ کد : ۱۶۵۳۵ اخبار
تعداد بازدید:۴۴۲
وزیر علوم،تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر سعداله نصیری قیداری را به سمت دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران منصوب کرد.به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، با استناد به ماده 12 اساسنامه اصلاحی کمیسیون م...
وزیر علوم،تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر سعداله نصیری قیداری را به سمت دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران منصوب کرد.
به گزارش روابط عمومی وزارت علوم، با استناد به ماده 12 اساسنامه اصلاحی کمیسیون ملی یونسکو در ایران و تصویب نامه مورخ 16 اسفندماه 94 13هیئت وزیران، دکتر سعداله نصیری قیداری طی حکم مورخ 14 فروردین ماه 1395 وزیر علوم، تحقیقات و فناوری به سمت دبیرکل کمیسیون ملی یونسکو در ایران منصوب شد.
دراین حکم انتصاب امده است: امید است بر اساس اهداف، رسالت ها و برنامه های ملی، منطقه ای  و بین المللی جمهوری اسلامی ایران در راستای اهداف دولت تدبیر و امید، برنامه های وزارت متبوع در حوزه بین الملل  و برقراری روابط علمی و فرهنگی و معرفی مفاخر علمی، ادبی و ذخایر فرهنگی با بهره مندی از تجارب محققان، کارشناسان و سایر همکاران کمیسیون ملی یونسکو در ایران  و با همکاری سفیر و نماینده دائم جمهوری اسلامی ایران در یونسکو در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.
 گفتنی است: دکتر سعداله نصیری قیداری پیش از این حکم، سرپرست کمیسیون ملی یونسکو در ایران بوده و در گذشته مسئولیت معاونت حقوقی و امور مجلس وزارت علوم و نمایندگی مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی  را برعهده داشته است. ​