ملاقات رییس و مسئولان موسسه انتشاراتی بین المللی "اشپرینگر" با مسئولان وزارت علوم تحقیقات و فناوری

۲۶ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۲:۵۰ کد : ۱۴۸۱۴ اخبار
تعداد بازدید:۵۳۴
رییس موسسه انتشاراتی بین المللی اشپرینگر و هیات همراه متشکل از مدیرکل ارتباطات، مدیرکل ناشرین علوم مهندسی و طبیعی، مدیر سردبیران، سردبیر بخش ایران و ترکیه، مدیر بازاریابی انجمن ها و مراکز ...
ملاقات رییس و مسئولان موسسه انتشاراتی بین المللی "اشپرینگر" با مسئولان وزارت علوم تحقیقات و فناوری
رییس موسسه انتشاراتی بین المللی اشپرینگر و هیات همراه متشکل از مدیرکل ارتباطات، مدیرکل ناشرین علوم مهندسی و طبیعی، مدیر سردبیران، سردبیر بخش ایران و ترکیه، مدیر بازاریابی انجمن ها و مراکز تحقیقاتی، مدیرکل فروش منابع علمی الکترونیکی خاورمیانه، مدیر مالی و ناشر مرکز بیومدیکال آن موسسه، در بازه زمانی اول تا جهارم مهرماه 1393 با مسئولان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و سایر نهادهای ذیربط کشورمان ملاقات و رایزنی خواهند کرد.
این موسسه در سال ۱۸۴۲ توسط جولیوس اشپرینگر (Julius Springer) و در جشن تولد ۲۵ سالگی‌اش با یک کتاب فروشی در شهر برلین آلمان متولد شد و سپس  به یک چاپخانه و انتشارات تبدیل شد. این موسسه در سال ۱۹۲۴ شعبه‌ وین اتریش و در سال ۱۹۶۴ شعبه نیویورک را افتتاح و سپس با ادغام چند شرکت کوچک و بزرگ دیگر در ۲۰۰۴ به صورت اشپرینگر امروزی یعنی Springer Science+Business Media درآمد. نماد اسپرینگر، اسب شطرنج است که دلیل انتخاب این نماد، نام آقای ژولیوس اشپرینگر، به معنی اسب شطرنج است.
در حال حاضر، موسسه انتشاراتی اشپرینگر حدود 2000 عنوان مجله علمی را به طور منظم منتشر و 300 مجله علمی را به صورت متن باز (open Access) ارائه می کند که از لحاظ آماری بیشترین تعداد مجلات متن باز در سطح جهان می باشد.
برای جستجوی مقاله و کتاب در سایت موسسه اسپرینگر می توانید به آدرس الکترونیکی www.springer.com رجوع و در منوی سمت راست آن، گزینه Springer Link را انتخاب و مقالات و آیتم های مورد نظر خود را جستجو کنید. همچنین امکان دریافت مقالات رایگان نیز  از وبگاه اشپرینگر امکان پذیر می باشد.