معرفی اختراعات و فناوری های نوین و دانش بنیان منتخب در حاشیه یازدهمین نمایشگاه متالورژی(Metafo)

۰۱ آذر ۱۳۹۳ | ۰۹:۱۲ کد : ۱۴۷۶۲ اخبار
تعداد بازدید:۴۵۶
همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه متالورژی(Metafo)، ویکی آیدیا(شبکه مبادلات فناوری) قصد دارد با همکاری متولیان برگزار کننده این نمایشگاه، تعدادی از اختراعات و فناوری های نوین و دانش بنیان منتخب در...
معرفی اختراعات و فناوری های نوین و دانش بنیان منتخب در حاشیه یازدهمین نمایشگاه متالورژی(Metafo)
همزمان با برگزاری یازدهمین نمایشگاه متالورژی(Metafo)، ویکی آیدیا(شبکه مبادلات فناوری) قصد دارد با همکاری متولیان برگزار کننده این نمایشگاه، تعدادی از اختراعات و فناوری های نوین و دانش بنیان منتخب در حوزه های مرتبط با این نمایشگاه (که لیست آن در پیوست حضورتان ارسال می گردد) را به صورت رایگان و با حضور صاحبان آن فناوری ها در غرفه مربوطه، به سرمایه گذاران و تولیدکنندگان این حوزه عرضه و معرفی نماید.
با عنایت به حضور گسترده سرمایه گذاران و تولیدکنندگان داخلی و خارجی فعال در این رویداد مهم، فرصت مناسبی را برای فروش، انتقال و تجاری سازی فناوری های نوین و دانش بنیان مخترعان و نخبگان فراهم خواهد کرد.
در همین راستا علاقه مندان می توانند در صورت تمایل و به منظور بهره گیری از این فرصت مغتنم، فرم  1 پیوست را برای هر تعداد از فناوری های خود که در لیست حوزه های مربوط به نمایشگاه می باشد تکمیل و حداکثر تا پایان وقت اداری روز یکشنبه مورخ 93/09/02به پست الکترونیک info@wikiidea.ir  و یا به شماره فکس 02188930165 ارسال فرمایند.
شایان ذکر است این نمایشگاه در تاریخ 7 الی 10 آذرماه در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می گردد.Form 1.docx

( ۱ )