معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با وزیر آموزش، پژوهش و دانشگاههای ایتالیا دیدار کرد

۲۴ فروردین ۱۳۹۴ | ۱۴:۵۹ کد : ۱۴۳۶۹ اخبار
تعداد بازدید:۴۳۷
دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با استفانیا جانینی وزیر آموزش، پژوهش و دانشگاههای ایتالیا دیدار کرد. به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، با توجه به علاقه مندی دو کشور ایران...
معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با وزیر آموزش، پژوهش و دانشگاههای ایتالیا دیدار کرد
دکتر وحید احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با استفانیا جانینی  وزیر آموزش، پژوهش و دانشگاههای ایتالیا دیدار کرد.
 به گزارش روابط عمومی وزارت علوم ، با توجه به علاقه مندی دو کشور ایران و ایتالیا به گسترش همکاریهای علمی و فناوری و تمایل وزارت علوم به ارتقای سطح همکاریها و با درخواست سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایتالیا جلسه مشترک معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم با وزیر آموزش، پژوهش و دانشگاههای ایتالیا در دفتر وزارت آموزش عالی ایتالیا برگزار و موضوعات مورد علاقه طرفین مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
  در این دیدار وزیر آموزش، پژوهش و دانشگاههای ایتالیا  بر علاقه مندی و آمادگی ارتقای همکاریهای علمی پژوهشی در سطح وزارت بین دو کشور تاکید کرد.
 همچنین دکتر احمدی معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم ضمن اشاره به ظرفیت بالای علمی و دستاوردهای پژوهش و تحقیقاتی ایران  به آمادگی کشورمان درخصوص توسعه روابط علمی و تحقیقاتی و فناوری  با ایتالیا اشاره و بصورت رسمی از طرف وزیر علوم کشورمان از  وزیر آموزش و پژوهش ایتالیا برای بازدید  از ایران دعوت کرد . 
بر اساس این گزارش، تسهیل  انجام دیدار توسط اعضای هیئت علمی از مراکز تحقیقاتی دو کشور ،انجام پروژه های مشترک و  تبادل دانشجو از جمله موارد مطرح شده در این نشست بود.