مسابقه روز جهانی آب و نشست علمی آب و آینده پژوهی

۲۵ اسفند ۱۳۹۳ | ۰۹:۳۱ کد : ۱۴۱۲۴ اخبار
تعداد بازدید:۵۶۳
پژوهشگاه شاخص پژوه علاوه بر بزرگداشت روز جهانی آب در دوم فروردین ماه 94، جشنواره و مسابقه روز جهانی آب ، نشست علمی مدیریت بحران آب و آینده پژوهی را نیز در17 اردیبهشت ماه باحضور اساتید برجسته در زمین...
مسابقه روز جهانی آب و نشست علمی آب و آینده پژوهی
پژوهشگاه شاخص پژوه علاوه بر بزرگداشت روز جهانی آب در دوم فروردین ماه 94، جشنواره و مسابقه روز جهانی آب ، نشست علمی مدیریت بحران آب و آینده پژوهی را نیز در17 اردیبهشت ماه باحضور اساتید برجسته در زمینه های اقلیم، هیدرولوژی و آینده پژوهی ، برگزار می کند.
دکتر امیر محمود زاده ، امروز با بیان این خبر افزود: با توجه به چالش های موجود در زمینه آب در دنیا و نیز کشور ایران و به خصوص استان اصفهان، روز جهانی آب امسال از اهمیت دو چندان برخوردار است.
وی ادامه داد: بر  آن شدیم تا با برگزاری مسابقه  فراخوان ایده ها و طرح ها و پیام ها و نیز عکس ها و تصاویر ، کاریکاتور و مقالات با نگاهی کاربردی و خلاق به ایجاد راهکارهای عملی و خلاقانه برای مدیریت و برنامه ریزی صحیح در جهت برون رفت و حل این مشکل و چالش مهم با نگاهی کاربردی و خلاقانه و با تکیه بر آینده پژوهی بپردازیم.
رئیس پژوهشگاه شاخص پژوه همچنین با اشاره به برگزاری نشست علمی مدیریت بحران آب و آینده پژوهی که در  17 اردیبهشت ماه 94  در اصفهان و پژوهشگاه شاخص پژوه برگزار می شود،بیان کرد: در این نشست نیز سعی داریم به راهکارهای عملیاتی جهت برون رفت از بحران آب جهانی و منطقه ای برسیم.
محمود زاده در پایان خاطر نشان کرد: علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به صفحه همایش ها درپایگاه اینترنتی پژوهشگاه شاخص به آدرسwww.bpshakhespajouh.ac.ir مراجعه کنند.