سومین جشنواره دستاوردهای زیست فناوری کشور

۳۰ دی ۱۳۹۳ | ۱۰:۰۰ کد : ۱۲۴۲۳ اخبار
تعداد بازدید:۴۰۱
انجمن بیوتکنولوژی ایران و ستاد توسعه زیست فناوری به منظور کمک به توسعه زیست فناوری ایران و در راستای اهداف راهبردهای سند ملی زیست فناوری در نظر دارد سومین جشنواره دستاوردهای زیست فنا...
سومین جشنواره دستاوردهای زیست فناوری کشور
 

انجمن بیوتکنولوژی ایران و ستاد توسعه زیست فناوری به منظور کمک به توسعه زیست فناوری ایران و در راستای اهداف راهبردهای سند ملی زیست فناوری در نظر دارد سومین جشنواره دستاوردهای زیست فناوری کشور با عنوان Iran Biotech 2015 را در تاریخ 31 اردیبهشت الی 2 خرداد 1394 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران - سالن خلیج فارس برگزار نماید.

این جشنواره با هدف ایجاد فرصتی مناسب جهت آشنایی متخصصین، مسئولین و پژوهشگران عرصه علم و فناوری با توانمندیهای زیست فناوری کشور، برنامه ها و اقدامات مراکز دولتی و خصوصی، شرکتها و محصولات دانش بنیان، مراکز رشد و پارکهای علمی و فناوری و ... برگزار خواهد شد. بی شک حضور پژوهشگران، تولید کنندگان، شرکت های فعال در عرصه زیست فناوری، مراکز علمی و دانشگاه ها در توسعه این حوزه از فناوری نقش بسیار موثری خواهد داشت. برنامه های متنوعی برای این جشنواره از جمله ارائه تخفیف های ویژه برای خریداران محصولات تولید داخل و دانش بومی فناوررانه، تشویق تولید کنندگان و فعالان این عرصه، اهداء جایزه به شرکت کنندگان، فن بازار محصولات دانش زیست فناوری، برنامه های متنوع آموزشی همایش و کارگاه های آموزشی، نشستهای تخصصی، بازدید مسئولین رده بالای نظام و غیره در نظر گرفته شده است. 

برای کسب اطلاعات بیشتر سایت  http://www.iranbiotechdc.ir/ را ببینید.