سمینار فناوری های الکترونیک قدرت

۲۹ مرداد ۱۳۹۳ | ۰۹:۵۹ کد : ۱۲۳۵۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۹۹
دوازدهمین سمینار سالانه دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ 12 و 13 اسفند ماه سال جاری در دانشکده برق برگزار می شود.مهلت ارسال متن کامل مقالات 14 آذر 1393 می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر ...
سمینار فناوری های الکترونیک قدرت
دوازدهمین سمینار سالانه دانشکده مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف در تاریخ 12 و 13 اسفند ماه سال جاری در دانشکده برق برگزار می شود.
 کانون علمی- فرهنگی رسانا وابسته به دانشکده ­ی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف، نهادی است متشکل از دانشجویانِ این دانشکده که در سال 1376 با هدف انجام فعالیت­ های فوق‌برنامه رسماً آغاز به کار کرد. این کانون طی سال ­های اخیر متصدی برگزاری کنفرانس ­های علمی، دوره ­های آموزشی، اردوهای علمی- فرهنگی، انتشار نشریات علمی و فرهنگی و کارهای بسیاری از این دست در دانشکده برق دانشگاه صنعتی شریف بوده ­است.
    در سال­ های اخیر تلاش شده است موضوع کنفرانس ­های علمی با توجه به نیاز روز کشور انتخاب شود. با توجه به اهمیت راهبردی تولید و مصرف بهینه انرژی و لزوم جایگزینی منابع جدید و تجدید پذیر (از جمله انرژی باد و انرژی خورشیدی)، کاربردهای اتوماسیون صنعتی، تولیدات پراکنده انرژی و هوشمندسازی شبکه، صنعت الکترونیک قدرت در ایران با چالش ­های جدیدی مواجه است و نیاز به تعامل متخصصین صنعت و همکاری با پژوهشگران و نوآوران احساس می­ شود.
به همین منظور، کانون علمی فرهنگی رسانا با همکاری انجمن الکترونیک قدرت ایران درنظر دارد سمیناری با عنوان فناوری های الکترونیک قدرت" در اسفندماه سال جاری برگزار نماید. امید است با برگزاری این سمینار گامی در جهت هدفدار و همسو شدن فعالیت های صنعتی و پژوهشی و پاسخگویی به نیازهای اساسی تکنولوژیک کشور برداشته شود.
مهلت ارسال متن کامل مقالات 14 آذر 1393 می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر سایت همایش: www.tpes.ee.sharif.ir را ببینید.
تلفن تماس دبیرخانه: ۶۶۱۶۴۷۷۴-۰۲۱
آدرس دبیرخانه: تهران، خیابان آزادی، دانشگاه صنعتی شریف، دفتر توسعه ی فناوری طلوع، دبیرخانه سمینار فناوری های الکترونیک قدرت
محل- ایمیل:
info@tpes.ee.sharif.ir